Спорт

Юлиян Петков: Трябва да продължим по тази линия

Изказване на помощник-треньора на Славия Юлиян Петков след победата с 3:1 на „белите“ у дома срещу Добруджа в мач от 17-ия кръг от Първа лига:

„Изпълнихме план максимум на 100 процента – задължителни победи срещу отбори по-надолу от нас в класирането. Създадохме доста, но не успяхме да реализираме. Добруджа също изпусна някои положения.

До 20-ата минута имахме две стопроцентови, една греда. Краят на полусезона е, момчетата се раздават, но са изморени.

Имаме два-три дни, най-важното е момчетата да отпочинат, след това ще опитаме да подобрим някои неща. Трябва да продължим по тази линия, мачът с Левски е по-особен. Трябва да дадем всичко, за да се зарадват хората, ще излезем за трите точки отново.“

снимка: sportal.bg

Интересно от мрежата

Pin It on Pinterest