Спорт

Съдийски назначения 30 кръг – Втора лига

Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи назначенията за предстоящия 30-и кръг на Втора лига.

26 април 2024 г., петък, 17:00 ч.
ФК Марек 1915 – ПФК Септември Сф
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
27 април 2024 г., събота, 13:15 ч.
Спартак 1918 – ПФК Монтана 1921
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Георги Петров Стоянов                
СН:    Стоян Христов Денев     
 
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
Дунав Русе – ПФК Добруджа 1919
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ПФК Марица 1921 – ФК Струмска слава 1927
ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ОФК Беласица – ФК Черноморец Балчик
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Петър Николаев Михов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 – ФК Литекс Ловеч
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Иво Величков Боев     
 
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС – ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ОФК Янтра 2019 – ОФК Спартак Пл
ГС:    Антонио Тодоров Антов    АС1:    Марио Георгиев Данаилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
27 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
Спортист 2009 – ЦСКА 1948 II
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Владимир Николаев Кирилов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров

Интересно от мрежата

Pin It on Pinterest