Разгромни победи за Левски в Елитните групи до 15 и до 17 г.

Юношеските формации на „Левски“ до 15 и до 17 години записаха нови разгромни победи в 4-ия кръг на Елитните групи.

15 годишните вкараха пет безответни гола на „Витоша 13“, докато 17 годишните разгромиха „Витоша“ (Бистрица) с 6:0!

При 15 годишните, играчите на треньора Стоян Димов бяха безапелационни в гостуването си на „Витоша 13“ – 5:0. Два гола за победата отбеляза Адриан Райчев – в 67-та и 68-та минути. По едно попадение добавиха Йоан Янев (9), Дейвид Джоров (15) и Дейвид Михалев (61) минути. „Левски“ дели първото място във временното класиране с „ЦСКА-София“ с по 10 точки, но с по-лоша голова разлика.

Съставът на „Левски“ U15:

1. Теодор Николов, 15. Део Дамянов (62 – 19. Крис Златинов), 4. Виктор Любенов (62 – 3. Михаел Чиликов), 16. Дейвид Михалев, 23. Ериан Благоев, 7. Александър Божилов (к), 6. Дейвид Джоров (54 – 9. Александър Сомов), 21. Никола Бандев, 14. Александър Маринов (43 – 20. Ники Гинчев), 11. Адриан Райчев, 8. Йоан Янев (43 – 10. Кристиян Йовов).

Възпитаниците на треньора Захари Сираков бяха още по-убедителни в гостуването на „Витоша“ (Бистрица) – 6:0! Четири гола за разгрома отбеляза Николай Арахангелов (31-ва, 61-ва, 75-та и 85-та минути). Георги Атанасов (6) и Атанас Йорданов (11) добавиха другите две попадения. „Левски“ е лидер в класирането с пълен актив от точки – 12, с две повече от втория „Славия“.

Съставът на „Левски“ U17:

1. Пламен Андреев (58 – 12. Калоян Славчев), 10. Емил Кьосов, 4. Димитър Андонов (77 – 5. Слави Чакъров), 6. Денис Динев, 8. Атанас Йорданов, 15. Александър Асенов (61 – 22. Антоан Стоянов), 27. Асен Митков (61  – 20. Виктор Добрев), 19. Радослав Петров, 17. Николай Арахангелов, 7. Антон Иванов (70 – 11. Виктор Атанасов), 9. Георги Атанасов.