Победа и две равенствa за Академия ЦСКА

Юношите от Академия ЦСКА записаха две победи и равенство през днешния ден.

В първия мач, който се игра днес на клубната база в Панчарево ЦСКА U15 постигна категорична победа с 4:1 над връстниците си от Септември. През първото полувреме Тарек Жензарли откри резултата в полза на червените, след което нашите момчета пропуснаха още няколко добри възможности бързо да удвоят резултата още преди почивката, но късметът бе на страната на гостите.

През втората част Илия Димитров бе точен на два пъти, а едно попадение добави Максимилиан Симеонов. Малко преди последния съдийски сигнал гостите оформиха крайното 4:1 с почетен гол. По този начин момчетата на Ивайло Станев записаха поредна победа в елитната юношеска група до 15 години и продължават да преследват първото място без загубена точка.

Във втората среща тимът ни до 17 години завърши наравно 3:3 със Септември в драматичен двубой, игран също на базата в Панчарево. Точни за момчетата на Румен Трифонов бяха Георги Димитров, капитанът Наско Цеков и Венцислав Иванов.

В следващия кръг отборите ни до 15 и 17 години гостуват на Берое в Стара Загора, като двубоите ще се играят на изкуствения терен „Берое“ от 10:30 и 12:30 часа.

В третия мач за днес U14 и София Спорт завършиха наравно 3:3 в среща, която се проведе  на ВТУ „Тодор Каблешков“.