Лудогорец U19 разби със 7:0 Царско село

Лудогорец U19 разби със 7:0 Царско село в мач от XV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години.

Отличи се националът Георги Николов, който реализира четири гола.

Момчетата на Димчо Ненов откриха в 4-та минута. Точен бе Анастас Пемперски. Пет минути по-късно Хидает Хюсеин бе изведен сам срещу вратаря на гостите и удвои. В 32-та минута Георги Николов вкара първия си гол в срещата, за да оформи класиката. При този резултат двата тима се оттеглиха за почивка.

Второто полувреме започна с две попадения на Георги Николов. Той получи добри извеждащи пасове и с разписа в 52-та и 59-та минута. В 71-та Хидает Хюсеин направи 6:0, след асистенция на Денис Кехайов. В добавеното време Георги Николов бе повален в наказателното поле и реализира сам отсъдената дузпа за крайното 7:0.

Изиграхме добър мач. не допуснахме гол, а вкарахме цели седем. Това обаче не бива да ни заблуждава, защото има още много върху какво да работим, коментира след края на двубоя старши треньорът Димчо Ненов.