Левски U16 победи Витоша U17

Юношите на „Левски“ родени през 2004 година победиха с 2:1 юношите на „Витоша“ (Бистрица) родени през 2003 година.

Срещата се игра на стадион „Академик“ в София.

Възпитаниците на треньора Иво Градев откриха резултата с гол на Виктор Атанасов в 16-та минута, но домакините изравниха в 20-та. Само 3 минути по-късно Ивайло Марков вкара победния гол за „сините“.

Съставът на „Левски“: 12. Калоян Славчев, 10. Емил Кьосов, 2. Димитър Андонов, 4. Мартин Зимбилев, 5. Адриан Данчев, (40 – 17. Иван Кил), 15. Александър Асенов (40 – 27. Алекс Кил), 20. Мартин Иванов, 19. Радослав Петров, 11. Виктор Атанасов, 13. Теодор Дойнов, 21. Ивайло Марков.

Слеедващата контрола на „Левски“ U16 е на 1 февруари със „Славия“ отново като гост. На 8 февруари следва спаринг с „Берое“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“, а на 12 февруари с „Пирин“ (Благоевград). Последната проверка за „Левски“ U16 е на 15 февруари с „Локомотив“ (Пловдив) като гост.