Левски с разгромна победа в Зоналното първенство

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха със 7:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Септември“ (Симитли) в отложен мач от 12-ия кръг на Зоналното първенство.

По два гола за успеха отбелязаха Йоан Янев – в 9-та и в 61-та минути, и Ангел Димитров – в 72-та и 75-та минути. По веднъж се разписаха Никола Бандев в 51-та, Георги Христанов в 58-та и Кристиян Йовов в 61-та минута от дузпа.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет тим е на 2-ро място в класирането с 31 точки. Лидер е „ЦСКА 1948“ с 34 точки.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Теодор Николов, 2. Ериан Благоев (59 – 16. Део Дамянов), 3. Станимир Каптиев (63 – 13. Костадин Русинов), 4. Виктор Любенов (к), 5. Калоян Борунов (41 – 14. Михаел Чиликов), 6. Никола Бандев, 7. Георги Христанов (59 – 18. Рубен Геворгян), 8. Йоан Янев, 9. Алекс Александров (41 – 15. Крис Златинов), 10. Кристиян Йовов, 11. Ники Гинчев (41 – 17. Ангел Димитров).