Левски с разгромна победа в Градското първенство

Юношите на „Левски“ до 14 години победиха с 6:1 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „София Спорт“ в мач от 13-ия кръг на Градското първенство.

Два гола за сините вкара Любомир Каракашев в 41-та от дузпа и 66-та минути. По едно попадение добавиха Велин Драгоевв 32-та, Стивън Гаоте в 46-та, Иво Мотев в 52-та и Андрей Нешев в 58-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев тим е на първо място в класирането с 34 точки.

Съставът на „Левски“ U14: 12. Георги Стоянов, 2. Антонио Янков, 3. Антон Манов (52 – 13. Калоян Иванов), 4. Александър Йовчев, 5. Радостин Стоилов, 6. Антонио Георгиев (52 – 18. Николай Миланов), 7. Велизар Ветов (43 – 17. Стивън Гаоте), 8. Ники Станимиров (36 – 16. Любомир Каракашев), 9. Стивън Бориславов (43 – 15. Иво Мотев), 10. Велин Драгоев (43 – 14. Кристиян Вутов), 11. Андрей Нешев.