Левски с победа като гост в Зоналното първенство

Юношите на „Левски“ до 16 години победиха с 2:0 като гост връстниците си от „Орлета“ (Пазарджик) в мач от 13-ия кръг на Зоналното първенство.

Алекс Александров откри резултата в 4-та минута, а Йоан Янев оформи крайния резултат в 61-та минута.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет тим е на 3-то място в класирането с 28 точки. Лидер е „ЦСКА 1948“ с 33 точки.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Пламен Иванов, 2. Ериан Благоев, 3. Георги Русинов (72 – 16. Станимир Каптиев), 4. Виктор Любенов (к) (72 – 14. Михаел Чиликов), 5. Калоян Борунов, 6. Никола Бандев (72 – 18. Рубен Геворгян), 7. Георги Христанов (62 – 17. Ангел Димитров), 8. Йоан Янев, 9. Алекс Александров (72 – 13. Костадин Русинов), 10. Кристиян Йовов, 11. Ники Гинчев (62 – 15. Крис Златинов).