Левски с две победи срещу Хебър

Юношеските формации на „Левски“ до 18 и до 16 години записаха победи като гост на „Хебър“ в Пазарджик в зоналните първенства в тези възрастови групи.

„Левски“ U18 записа 13-та си победа от началото на сезона в мача от 16-ия кръг на напреварата, надделявайки с 1:0 срещу домакините. Единственото попадение за водения от Борислав Кьосев тим отбеляза Слав Петков в 44-та минута. С успеха „сините“ се завърнаха начело в класирането с 41 точки – с една повече от втория „Витоша“ (Бистрица), който обаче е с мач по-малко.

Съставът на „Левски“ U18: 1. Цветомир Ставрев, 6. Драгомир Радев, 21. Иван Лазаров, 30. Константин Айдарски, 11. Джан Хасан, 26. Радослав Гайдев, 22. Кирил Киров, 88. Айвън Ангелов (76 – 24. Богдан Костов), 16. Стоян Сотиров (81 – 15. Васил Сапунджиев), 27. Александър Кил (67 – 18. Йордан Георгиев), 5. Слав Петков

„Левски“ U16 победи със същия резултат домакините от „Хебър“. Голът отбеляза Каел Димитров още в 4-та минута. Отборът на старши треньора Иво Градев е еднолично на върха в класирането след 16 кръга с 43 точки – на 7 пред втория и третия – „Локомотив“ (София) и „ЦСКА-София“.

Съставът на „Левски“ U16: 1. Пламен Андреев, 10. Емил Кьосов, 2. Димитър Андонов, 8. Атанас Йорданов, 5. Адриан Данчев, 15. Александър Асенов (57 – 7. Антон Иванов), 19. Радослав Петров, 16. Теодор Дойнов, 20. Мартин Иванов (57 – 9. Димитър Младенов), 21. Ивайло Марков, 17. Каел Димитров (41 – 11. Виктор Атанасов).