ЖФК Локомотив разби Енко

ЖФК Енко Пловдив – ЖФК Локомотив Пловдив 0:8

В мач, игран на базата в Коматево, “черно-белите” надиграха категорично домакините от Енко. Срещата започна с натиск от страна на Локомотив и положенията започнаха да “валят” едно след друго. Вени Дона Сърбинска откри резултата, а Мирослава Пейкова, Велина Кошулева и Кристияна Димитрова добавиха по още един гол, за да завърши първата част при резултат 0:4.
Второто полувреме започна в същото темпо, като Локомотив отново доминираше. Превъзходството беше материализирано с още четири попадения, като имената сред голмайсторите записаха Кристин Кръстева, Вероника Гоцева, Мария Стойчева и Инна Димова.

С тази победа момичетата на Ангел Славов честитят рождения ден на една от голмайсторките днес Мария Стойчева, като ѝ пожелават здраве и силно представяне с “черно-белия” екип!