Спорт

Хебър посреща изпадналия в криза Пирин

Хебър Пазарджик приема Пирин Благоевград в първия мач от програмата на efbet Лига в понеделник.

Главен рефер на двубоя, който ще започне в 17:30ч. на стадион „Георги Бенковски“, ще е Георги Гинчев.

ХЕБЪР ПАЗАРДЖИК – ПИРИН БЛАГОЕВГРАД

Хебър Пазарджик е в серия от две поредни загуби преди домакинството си на Пирин Благоевград. Пазарджиклии претърпяха поражения от Локомотив Пловдив и Левски София. Със събраните 11 точки до момента тимът на Любо Пенев заема десетото място в класирането.

 https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ffchebarofficial%2Fposts%2Fpfbid0FsmELKyRa7KVByC27XWCYdAN87TtFYbSrwQtwUuFBbd2rHdoHjN4acRrgiDgyF8el&show_text=true&width=500

Пирин Благоевград се намира в криза, като от началото на сезона няма нито една победа, а единствената спечелена точка на тима е от равенството у дома с Ботев Пловдив. 

БИЛЕТИТЕ

Билетите за двубоя между Хебър и Пирин са на цена от 10 лева.

Последният мач между двата отбора завърши с победа за Пирин с 2:1. Головете за „орлетата“ вкарах Дмитро Семенив и Илкер Будинов. За Хебър точен бе Лорен Маружин.

https://vbox7.com/emb/external.php?vid=60439c63a0

ЕКИПИТЕ:

Хебър: зелено, зелено, зелено

Пирин: бяло, бяло, бяло

ПРЕДИШНИТЕ МАЧОВЕ МЕЖДУ ДВАТА ОТБОРА: 

12.05.2023 Пирин – Хебър 2:1 

11.03.2023 Пирин – Хебър 2:0

28.08.2022 Хебър – Пирин 0:0

12.02.2021 Пирин – Хебър 2:0

07.08.2020 Хебър – Пирин 1:1

Интересно от мрежата

Pin It on Pinterest