Две победи и равенство за Академия ЦСКА

Талантливите футболисти от Академия ЦСКА постигнаха две убедителни победи и едно равенство в мачовете си, които изиграха през този уикенд.

Вчера тимът ни до 16 години, воден от Румен Трифонов надигра с 3:1 като гост връстниците си от Пирин (Благоевград).

Юношите ни старша възраст до 19 години пък завършиха наравно 1:1 с Ботев (Пловдив), в двубой от елитната юношеска група. До почивката двата отбора не успяха да си отбележат гол и първата част приключи при нулево равенство. В началото на второто полувреме гостите първи откриха резултата. В 78-ата минута момчетата на Добромир Митов стигнаха до изравнително попадение, дело на Димитър Горанов, който се възползва от много добро подаване на Кристиян Атанасов. До края на срещата младите армейци оказаха натиск и търсиха победата, но нямаха шанс и срещата завърши наравно 1:1.

Днес ЦСКА U14 разгроми като гост връстниците си от Локомотив (София) с категоричното 7:0 в двубой, игран на стадион „Локомотив“ в столичния квартал „Надежда“.