Спорт

Дублиращият отбор на Ботев Вр победи Септември Гложене с 4:0 в контрола

Дублиращият отбор на Ботев победи Септември Гложене с 4:0 в контролна среща преди подновяването на шампионата в Северозападната Трета лига.

Георги Георгиев отбеляза два гола, а по един добавиха Роберт Руменов и Митко Панов.

В 22-ата минута Митко Панов открадна топката, преодоля защитник, но я изпрати покрай вратаря.

В 30-ата минута Дидо Танчев подаде към Пламен Петров, който центрира и Георги Георгиев отбеляза за 1:0.

След 6 минути игра Дудушки открадна топката пред пенала, пусна към Георги Георгиев, който отбеляза за 2:0.

Малко преди почивката Митко Панов уцели гредата.

През второто полувреме момчетата на Ивайло Димитров създадоха доста чисти голови положения, но паднаха само два гола.

Първо в 61-ата минута Николай Стефанов подаде към Роберт Руменов, който се озова сам срещу вратаря и реализира за 3:0.

10 минути преди края на се разписа и Митко Панов, който получи топката от Ивайло Дудушки.

БОТЕВ II: Любомир Василев, Емил Панов, Тодор Цонев, Деян Танчев, Пламен Петров, Николай Константинов, Валентин Валентинов, Николай Стефанов, Митко Панов, Георги Георгиев, Ивайло Дудушки (Емилиян Георгиев, Маджин Траоре, Роберт Руменов, Паоло Ценов, Мартин Валериев, Вергил Михайлов)