ЦСКА U19 с категорична победа над Сокол (Марково)

ЦСКА  U19 постигна убедителна победа с 4:0 над връстниците си от Сокол (Марково), в мач от елитната юношеска група.

През първото полувреме младите армейци бяха по-добрият отбор на терена и започнаха по-агресивно срещата, търсейки попадение от самото начало. В 36-ата минута Кристиян Атанасов отбеляза красив гол и откри резултата. Така двата отбора се оттеглиха на почивка при резултат 1:0 за червените.

През втората част юношите ни старша възраст бяха абсолютни господари на игрището и отбелязаха още три попадения във вратата на своя опонент. В 62-ата минута Кристиян Атанасов удвои преднината на тима си с второ попадение в двубоя. Шест минути по-късно Цветомир Цанев направи резултата класически, а четвърт час преди края на срещата отново той оформи крайното 4:0 в полза на ЦСКА.

Така момчетата на Добромир Митов записаха напълно заслужена победа и продължиха с отличното си представяне в елитната юношеска група.