ЦСКА U18 отстъпи на Септември

ЦСКА U18 отстъпи на Септември с 0:3 във втория полуфинален сблъсък и така с общ резултат 2:4 отпадна от турнира за Купата на БФС.

Двубоят се игра на стадион „Българска армия“

Първите минути на двубоя бяха равностойни, като ЦСКА бе тимът, който владееше топката повече. Гостите откриха резултата в 16-та минута след индивидуален пробив по крилото и последвало центриране, от което играч на Септември успя да се възползва успешно. Веднага след попадението младите армейци се активизираха и в 24-та минута Емил Ценов стреля от малък ъгъл, като единствено добрата намеса на вратаря лиши тима ни от гол. Неразбирателство в защитата на ЦСКА в 40-та минута доведе до втори гол за гостите. Две минути по-късно силен шут извън наказателното се озова във вратата на Шаламанов.

ЦСКА доминираше през второто полувреме и независимо от открилите се шансове пред вратата на гостите, гол не бе отбелязан. По този начин армейците не се класираха за финала на Купата на БФС, където щяха да срещнат Лудогорец.

Стартов състав: Илия Шаламанов, (в), Александър Бучков, Мартин Аврамов, Мартин Сотиров, Кристиян Атанасов, Алпай Рамадан, Иван Донец, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Емил Ценов, Цветомир Цанев

Резерви: Ивайло Илиев, Стоян Гюров, Димитър Горанов, Калоян Стоилов, Георги Иванов, Данаил Стойчев, Веселин Борисов

Треньори: Даниел Моралес, Атанас Стоилов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов

Физиотерапевт: Димко Пантев

Администратор: Калоян Дюлгеров