ЦСКА U16 с победа в Пловдив

ЦСКА U16 победи Спартак (Пловдив) с 2:0 в първия двубои от 1/4-финалите за Купата на БФС, който се игра на стадион „Тодор Диев“.

Армейците поведоха след красив гол на Йоан Лозанов с удар от 30 метра в 20-та минута на мача. В средата на второто полувреме Павел Жабов удвои аванса ни с глава след центриране на Юлиян Илиев. Нашите момчета тотално надиграха опонента си и контролираха играта.

Втората среща е насрочена за 27 ноември от 13:30 часа.

Стартов състав: Константин Касабоков (в), Виктор Атанасов, Мартин Влаевски, Росен Маринов, Теодор Иванов, Йоан Лозанов (к), Юлиян Илиев, Кирил Великов, Ясен Спиров, Павел Жабов, Йоан Борносузов

Резерви: Кристиян Димитров (в), Даниел Янакиев, Георги Шаламанов, Валентин Ситнилски, Александър Георгиев, Георги Чорбаджийски, Кристиан Грозданов

Треньор: Сашо Борисов