ЦСКА U15 завърши 1:1 със Септември

ЦСКА U15 завърши наравно 1:1 със Септември в последния мач за сезона от Елитната група. Двубоят се игра на базата в Драгалевци.

Домакините поведоха от дузпа в 16-та минута. През втората част вратарят на Септември се намеси решително след удари на Иван Аврамов и Ясен Цеков, а Георги Чорбаджийски удари греда. Изравнителното попадение реализира Александър Георгиев след подаване отляво на Теодор Иванов в 58-та минута.

През месец юли армейците ще участват в неофициалното световно клубно първенство за деца „Готия къп“ в Швеция. Червените си заслужиха правото да се включат в силния турнир, след като спечелиха надпреварата „Meet the world“ в Сопот.

Стартов състав: Константин Касабоков (в), Виктор Атанасов, Мартин Влаевски, Валентин Ситнилски, Теодор Иванов, Йоан Лозанов (к), Георги Чорбаджийски, Ясен Цеков, Ясен Спиров, Иван Аврамов, Павел Жабов

Резерви: Иван Маринов (в), Георги Шаламанов, Габриел Александров, Николай Няголов, Васил Найденов, Юлиан Илиев, Александър Георгиев

Треньори: Атанас Борносузов и Валентин Колев