ЦСКА U15 победи Левски като гост

ЦСКА U15 победи с 3:1 връстниците си от Левски в мач от елитната юношеска група до 15 години, игран на стадион „Георги Аспарухов“.

Червените първи откриха резултата с попадение на Илиян Димитров, който се възползва от подаване на Александър Кожухаров. Малко след това сините изравниха и двата състава се оттеглиха на почивка при равенство 1:1.

През втората част момчетата на старши треньора Стоян Ангелов бяха пълни господари на терена и Илиян Димитров направи много хубав пробив през почти целия терен, за да подаде към Милен Георгиев, който хладнокръвно се разписа за 2:1. Малко след това Венцислав Иванов асистира на Георги Христанов, който оформи крайното 3:1 в полза на младите армейци.

С тази победа ЦСКА U15 продължава да е начело във временното класиране на елитната юношеска група до 15 години. Следващият мач на тима ни е на 24 юни (четвъртък) от 16:30 часа, когато приемаме състава на Ботев (Пловдив).

В другия мач за деня тимът ни до 17 години отстъпи на Левски с 0:1. Единственото попадение в срещата падна през второто полувреме от дискусионна дузпа, отсъдена в полза на сините.