Спорт

ЦСКА II се върна на победния път срещу Костинброд

ЦСКА II победи с категоричното 4:1 тима на ОФК Костинброд в мач от XXVII кръг на Югозападната Трета лига.

Двубоят се игра на клубната база на ЦСКА в Панчарево, в неделя (31 март) от 15:00 часа.

Точни за „армейците“ бяха Георги Чорбаджийски в 11-ата минута, Георги Димитров в 48-ата, а по още един добавиха Алесандро Николов (65′) и Юлиан Илиев (75′).

Срещата започна ударно за дублиращия ни отбор, когато Георги Чорбаджийски откри резултата. Теодор Апостолов центрира от ляво, намирайки Чорбаджийски, който не сбърка и отбеляза за 1:0.

До края на полувремето възпитаниците на Стамен Белчев създадоха още няколко добри положения за гол, с които да направят резултата по-изразителен.

През втората част младите „армейци“ удвоиха преднината си чрез Георги Димитров, след асистенция на Браян Стефков.

В 65-ата минута ЦСКА II поведе с класическото 3:0, като голмайстор бе Алесандро Николов, който се възползва от чудесен пробив и последвало центриране от дясно на Илиан Антонов.

Четвърт час преди края на двубоя капитанът на „червените“ Юлиан Илиев се разписа за 4:0, след асистенция на Наско Цеков.

В края на срещата гостите от Костинброд върнаха едно попадение и така срещата приключи при резултат 4:1 в полза на ЦСКА.

С тази победа вторият ни отбор събра актив от 63 точки и се намира на втората позиция в класирането на Югозападната Трета лига.

Следващият двубой на „армейците“ ще бъде гостуване на „Левски“ в поредното издание на Вечното дерби.