Спорт

ЦСКА гостува на Арда

Арда посреща ЦСКА София в мач от 30 кръг на efbet Лига.

Двубоят започва в 20:15 часа и ще бъде ръководен от Валентин Железов.

От изхода на този мач ще стане ясно дали ще видим дерби между ЦСКА София и Левски още в първия кръг на плейофите. Това ще се случи, ако „червените“ не успеят да победят Арда. В същото време отборът от Кърджали ще играе за точки, които ще помогнат за преследването на заветното 7-о място.

Кърджалийци имат само една победа в последните си 5 мача, а гостите записаха три загуби в последните си 4 двубоя.

Стамен Белчев стартира третия си престой в ЦСКА София със загуба от Ботев Пловдив в турнира за Купата на България. Той вероятно отново няма да може да разчита на Фернандо Каранга. Матиас Фаетон обаче се завръща в игра, след като изтърпя наказанието си. Аут са още Иван Турицов, Мартин Стойчев и Християн Петров.

За последно двата отбора се срещнаха в турнира за Купата на България. В края на февруари „червените“ спечелиха с минималното 1:0, а голът реализира Амос Юга в 18-ата минута.

ЕКИПИТЕ

АРДА: Сини фланелки, бели гащета, сини чорапи
ЦСКА СОФИЯ: Черни фланелки, черни гащета, черни чорапи

БИЛЕТИТЕ

Касите на стадион „Арена Арда“ ще работят в неделния ден от 10 сутринта до края на първото полувреме. За феновете на ЦСКА София ще бъде отворена специална каса на Секто Г до самия вход.