Царско село загуби от Локо Пд

Царско село отстъпи на Локомотив Пловдив с 0:3, с което понесе най-тежката си загуба от началото на сезона. През първото полувреме мачът бе равностоен, но гостите от Пловдив направиха няколко голови ситуации. Джони Пласид обаче ще представи на висота и успя да отрази шутовете на „черно-белите“.

В началото на втората част Диниш Алмейда засече с глава центриране от пряк свободен удар за 0:1. След попадението „царете“ имаха шанс да изравнят, но не се получи. Локомотив вкара и втори гол чрез Димитър Илиев, а след това капитанът на пловдивчани вкара и трето попадение в мача.

Любослав Пенев даде възможност титуляр за отбора да започне юношата на клуба Дилян Георгиев, който започна мача като десен халф-бек.