Александър Тарханов: „Допуснахме много грешки“

Изказване на старши треньора Александър Тарханов след поражението на Славия с 1:5 като гост срещу ЦСКА 1948 в десетия кръг от шампионата:

„При нас дойде коронавирусът. Лишихме се от двама играчи заради този вирус. Всеки ден сме на тестове, но не само това е причината. Отсъстват и други двама от основните ни футболисти – Янис Карабельов и Филип Кръстев. Имаше много грешки от всички по време на целия мач.Първото полувреме играта ми харесваше, като и двата отбора нападаха. Не им отстъпвахме, дори намалихме резултата през второто полувреме, но отново допуснахме грешки. Вкараха ни три гола с глава и това е прекалено много само за един мач. Не знам защо се получава този спад. Има непостоянство в играта на определени футболисти. Не успяхме да достигнем до баланс в играта и затова пуснах някои от младите, за да се каляват. Постоянно има промени, ходим по тестове. Това ни влияе. Трябва да направим по-сериозен анализ.“