Техно парти събра стотици почитатели на модерната електронна музика на площад “Севтополис” в Казанлък
Техно парти на площад “Севтополис” в Казанлък събра стотици почитатели на модерната електронна музика и им осигури незабравимо изживяване.
Атрактивното начало на събитието бе поставено с включването в него на три електрически превозни средства, возещи гимназисти с тонколони, които преминаха през ключови места в града, създавайки настроение по казанлъшките улици.
За музиката в тазвечерното събитие се погрижиха DJ Double D и DJ Pancho, които са едни от най-вдъхновяващите лица на българския нощен живот.
Техно партито събра голяма публика, която се забавлява и се наслади на авторска музика и на ремикси на популярни хитове, допълнени от атрактивно осветление и ефекти.
DJ Double D, с истинско име Димитър Димитров, е водеща фигура в българската хаус сцена. Вдъхновен от баща си – пионер в диджей културата, Double D започва кариерата си още през 1996 г. и бързо налага своето име.
DJ Pancho е музикален продуцент и DJ. Той е популярен в социалната мрежа Tik- Tok. Освен че създава авторска музика, обучава и други хора с нарушено зрение да го правят.
Събитието е организирано от Община Казанлък и е част от програмата на “Празник на розата” 2025,
Наред с техно партито, в рамките на празника ще чуем класическото звучене на цигулка “Страдивари” и ще посрещнем в Казанлък популярното име от световната музикална сцена- Лу Бега, изяестен с емблематичната си песен “Mambo No.5”.
Разнообразието от музикални събития в програмата на Празник на розата 2025 показва старанието на Община Казанлък да поднесе вълнения на всички възрастови групи, съобразени с преобладаващите им музикални предпочитания.