Региона

Кметът Добрин Добрев подписа с министъра на регионалното развитие споразумение за финансиране на проект за благоустрояване на междублокови пространства в жк „Житница”


Кметът на Община Разград Добрин Добрев подписа с министъра на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов споразумение за финансиране на благоустрояването на междублокови пространства в жк“Житница“.

Това е поредният проект на Община Разград, финансиран от Инвестиционна програма за общински проекти. Той включва ремонт на междублокови пространства:обособяване на паркинги, зелени площи, осветление и доизграждане на улици. Предвижда се поставяне напаркова мебел и реновиране на детска площадка. Средствата, които ще се инвестират, са близо 2,5 милиона лева.

На проведената работна среща с министъра на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов Кметът Добрин Добрев е изразил задоволство, че отново стартира процесът по изпълнение на мащабната инвестиционна програма за общините. Министърът е уверил, че с много бързи темпове ще се работи за обработване на всички подадени заявления от общините.

С реализирането на този обект доказваме, че сме близо до хората и работим за подобряване на среда на живот в нашата община – коментира Кметът Добрин Добрев.

Интересно от мрежата

Pin It on Pinterest