Региона

Класиране от Общински етап на конкурса за детска рисунка „С очите си видях бедата”

Проведе се оценяване на всички детски рисунки участвали в конкурса „С очите си видях бедата”, организиран от ГДПБЗН-МВР и реализиран на общинско ниво от Община Левски и МКБППМН.

В общинският кръг взеха участие общо 44 участници. Творбите бяха разделени по регламент в три възрастови категории. Жури в петчленен състав, с председател главен инспектор Александър Ветов, началник на РСПБЗН-Левски и членове: Иво Панов, преподавател по изобразително, Илияна Александрова – секретар на МКБППМН, Петя Чолакова-Методиева, главен експерт „ОКС” в Община Левски, Велина Цонева – библиотекар „В. Геновска” , заседава и определи класиралите се за участие в областен етап, както следва:

• Първа група – от 7 до 10 години;

1. Александра Александрова Георгиева -7 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Йоана Димова

2. Анна Мария Павлинова Данова – 9 год. – ОУ „Максим Горки”, Силвия Чолакова

3. Кансу Живкова Валентинова – 8 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даниела Бориславова

Поощрителни награди за Първа група:

1. Димитър Георгиев Тодоров – 8 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даниела Бориславова

2. Габриела Цветанова Любчева – 10 год. – ОУ „Максим Горки”, Силвия Чолакова

3. Маргарита Александрова Бориславова – 9 години – ОУ „Максим Горки”, Силвия Чолакова

4. Гюрга Георгиева Горанова – 8 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даниела Бориславова

5. Никола Нинов Иванов – 7 год. – ДГ „Слънце”- филиал гр. Левски, ръководител Лидия Папуркова

• Втора група – от 11 до 13 години;

1. Алехандро Байрамов Руждиев – 12 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даринка Любенова

2. Никол Георгиева Георгиева – 11 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Дарина Любенова

3. Божидар Светломиров Ангелов – 11 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даринка Любенова

• Трета група – от 14 до 18 години;

1. Джовани Илия Василев – 16 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даринка Любенова

2. Анхелес Маринова Златкова – 15 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даринка Любенова

3. Мария-Магдалена Георгиева – 15 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даринка Любенова

Поощрителни награди за Трета група:

1. Тотка Илиева Събева – 14 год. – СУ „Крум Попов”, ръководител Даринка Любенова

Журито пожелава успех на участниците в областната надпревара и благодари на всички проявили интерес към ежегодната инициатива на ГДПБЗН-МВР. След приключване на етапите от конкурса, предстои да бъде организирана изложба и награждаване.

Интересно от мрежата

Pin It on Pinterest