График за раздване на изборните материали в Ловеч

ГРАФИК

ЗА ОСИГУРЯВАНЕ НА СИК С ИЗБОРНИ КНИЖА И МАТЕРИАЛИ,

ДРУГИ ПОМОЩНИ И ТЕХНИЧЕСКИ МАТЕРИАЛИ И ТЕХНИКА.

20 НОЕМВРИ 2021 

/събота – предизборен ден/

МАРШРУТ № 1

Тръгва в 9,50 ч.

МАРШРУТ 1СИКЕКИП 1
Ловеч
Лисец111800044Павлина Шишкова Катя Николова Васил Вълков 0884 704078 автомобили ОВ 0002 ВМ – лек водач Павлин Денчев ОВ 6417 ВА – микробус водач Станислав Ивайлов           
Баховица111800042
Славяни111800046
Слатина111800038
Владиня111800074
Дренов111800075
Александрово111800071
Александрово111800072
Чавдарци111800079
Дойренци111800076
Деветаки111800078
Тепава111800081
Йоглав111800080
Умаревци111800041
Горан111800040
Ловеч 
    МАРШРУТ № 2 Тръгва в 9,55 ч.
МАРШРУТ 2СИКЕКИП 2
Ловеч
Смочан111800065Полина Герганова Иваничка Лазарова Станислав Петков 0882393750 автомобили ОВ 7811 ВА – лек водач Сашо Тодоров ОВ 2871 ВН водач Христофор Дончев – микробус    
Пресяка111800064
Гостиня111800066
Радювене111800048
Скобелево111800037
Изворче111800098
Соколово111800097
ДСХ „Върбовка111800105
Хлевене111800063
Затвора Ловеч111800103
Ловеч 
        МАРШРУТ № 3 Тръгва в 10,00 ч.
МАРШРУТ 3СИКЕКИП 3
Ловеч 
Казачево111800058Дарина Атанасова Петя Александрова Георги Георгиев 0884704078 автомобили ОВ 7812 ВА водач Генади Генов ОВ 4765 АК водач Живко Недев       
Абланица111800062
Лешница111800061
Българене111800054
Стефаново111800055
Малиново111800052
Прелом111800057
Къкрина111800050
Брестово111800051
Горно Павликене111800059
Сливек ДВФУ111800104
Сливек111800060
Ловеч 
   
МАРШРУТ № 4 Тръгва в 14,45 ч.
   
МАРШРУТ 4СИКЕКИП 2
ПЕГ „Екзарх Йосиф I111800004Полина Герганова Иваничка Лазарова Станислав Петков 0882393750 автомобили ОВ 7811 ВА – лек водач Сашо Тодоров ОВ 2871 ВН водач Христофор Дончев – микробус                  
111800005
111800099
Д П Б111800106
МБАЛ111800102 111800108 COVID
ППМГ111800011
111800012
111800083
111800084
ОУ „Проф. Д. Димов“111800009
111800010
111800067
111800068
111800101
ОУ „Христо Никифоров“111800026
111800027
111800028
111800092
111800093
111800094

МАРШРУТ № 5

Тръгва в 14,50 ч.

МАРШРУТ 5СИКЕКИП 3
Професионална гимназия по икономика, търговия и услуги11180008Дарина Атанасова Петя Александрова Георги Георгиев 0884704069 автомобили ОВ 7812 ВА водач Милчо Пълевски ОВ 4765 АК водач Живко Недев            
11180013
11180014
11180082
11180085
11180086
ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Кв. Гозница11180032
11180033
11180069
11180096
Кв. Продимчец11180034
СУ Тодор Кирков“11180017
11180018
11180019
11180020
11180089
Професионална гимназия по механоелектротехника11180029
11180030
11180031
11180070

МАРШРУТ № 6

Тръгва в 14,55 ч.

МАРШРУТ 6СИКЕКИП 1
ОУ „Васил Левски“11180006      Павлина Шишкова Катя Николова Васил Вълков 0884 704078 автомобили ОВ 0002 ВМ – лек водач Павлин Денчев ОВ 6417 ВА – микробус водач Станислав Ивайлов            
11180007
11180016
11180036
11180087
11180088
СУ „Св. Климент Охридски“11180002
11180003
11180015
11180021
11180100
ОУ „Панайот Пипков“11180001
11180035
Професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. Д.Димов“11180022
11180023
11180024
11180025
11180090
111800091

ЗА ВСИЧКИ СИК, В КОИТО СЕ ПРОВЕЖДА МАШИННО ГЛАСУВАНЕ

* Машините се зареждат по отделен график на СИЕЛА НОРМА, поради което членовете на СИК и дежурните служителите от общинската администрация се явяват в секциите в 11,30 ч. за получаване на машините.

Pin It on Pinterest