Общество

THEO и Yori заснеха видеото към новия хит – ‘’Duma Da Ne Stava‘’

Двудневен музикален видео маратон се проведе в китното подбалканско градче Дряново и легендарния Дряновски манастир.

Миналият уикенд , успешно бе заснета новата песен на Theo което е featuring с Дебютанта Йордан Сотиров / Yori /.

Двете момчета са от Дряново и са израстнали заедно, след дълги години приятелство, Малкият син на популярният DJ Teddy Georgo Теодор Василев – Theo открива ,че Yori е много музикално начетен и много талантлив . И го поканва в Студиото на Dream Stars Records / Стара Загора / И в рамките на няколко дни се поражда хитовата песен ‘’Duma Da Ne Stava ‘’

Песента беше заснета изцяло в Дряново. А вторият ден ,снимачният процес продължи на едно от най-емблематичните исторически забележителности на градът – Дряновски Манастир – легендарният Сини Вир .

Кадри бяха запечатани и във ново откритата къщи за гости в китното градче Дряново – Хаджи Марковата Къща .

Зад музиката и аудио обработката стоят

Dream Stars Records

Аранжимент – Живко Андрейчев

Текст – Theo x Yori

Микс и Мастър – Pez Beats /Петър Неделчев/

Инструментал – Pez Beats /Петър Неделчев/

Видео – Devil Cinema – Христо Христов .

Фотограф – Радослава Кунчевска

Официалната промоция на песента и видеоклипът ще се проведе под формата на открито парти на 11-ти Септември в Град Дряново . Мястото е Coctail Bar Mojito

Старт на партито: 19:00h

Главни организатори : White Swan – /Trap Parties Managment/ , DJ Universe .

Както знаете DJ Theo през лятото направи едни от най-големите черни партита в Русе заедно с помоща на младите и ентусиазирани момчета от White Swan Entertainment които ще се постараят да предоставят високият стандарт и добро парти на Дряновци.

RESIDENT DJ – DJ THEO

LIVE PERFORMANCE – DREAM STARS RECORDS .

И още много изненади . Dream Stars Records – / Music Label /

DJ Universe – /Music Label /

Благодарим на всички които подпомогнаха за осъществяването на проекта .

Със специални благодарности на Teddy Georgo, ‘’Хаджи Марковата Къща’’ в Дряново – в лицето на Николай и Дарина Маркови и дигиталното око на лейбъла , неуморимата – Радослава Кунчевска.

Интересно от мрежата

Pin It on Pinterest