Спортният панаир #BeActive Fair продължава в “Арена Армеец”

Спортният панаир #BeActive Fair, който е част от Европейската седмица на спорта, продължава от 24 до 26 септември. 


    В “Арена Армеец” всички гости ще могат да видят демонстрации на различни видове спорт и да се срещнат на живо със звездите, които са посланици на инициативата: легендата Йордан Йовчев, гимнастичките Невяна Владинова, Катрин Тасева и Боряна Калейн, “Златните момичета” от ансамбъла Симона Дянкова, Лаура Траатс, Мадлен Радуканова, Ерика Зафирова и Стефани Кирякова, световната и европейска шампионка по борба Тайбе Юсеин, боксьорите Даниел и Боян Асенови, състезателя по тенис на маса Денислав Коджабашев.
Спортният панаир продължава от 10.30 до 17.00 часа.
Ето и пълната програма:

24 септември, вторник
Демонстрации в зала „Арена Армеец“:
10.30 – 11.30 ч. – Българска параолимпийска асоциация – петанк, тенис на маса, бадминтон
10.30 – 16.00 ч. – Карате киокушин, Джу Джитцу, Петанк, Кунг Фу, Лека атлетика, Хандбал,
Художествена гимнастика, Хокей на трева, Канадска борба, Тенис, Джудо, Хокей на лед, Фехтовка, Таекуондо WTF
Демонстрации на сцена в зала „Арена Армеец“:
10.30-12.00 – Клуб по художествена гимнастика „Нюанс“
12.00-13.00 ч. – Кану-каяк с тренажори
14.00-16.00 – Клуб по художествена гимнастика „Левски-Триадица“
16.00-17.00 – Клуб по художествена гимнастика „Левски“
Демонстрации в тренировъчна зала:
10.30 – 16.00 ч. – Волейбол
13.00 – 18.00 ч. – Бадминтон

Демонстрации пред зала „Арена Армеец“:
13.00-14.00 ч. – демонстрации по водна топка и водно спасяване.
През целия ден- Мирафиори тийм, Ролер-скейт, Динамична стрелба, Авиомоделизъм,
Таекуондо ,Тенис, Паркур, Григоров рейсинг, Пожароприложен спорт – демонстрации с деца.

25 септември, сряда
Демонстрации в зала „Арена Армеец“:
10.30 – 16.00 ч. – Карате киокушин, Джу Джитцу, Петанк, Кунг Фу, Лека атлетика, Хандбал, Художествена гимнастика, Хокей на трева, Канадска борба, Тенис, Джудо, Хокей на лед, Фехтовка, Таекуондо WTF

Демонстрации на сцена в зала „Арена Армеец“:
10.30-12.00 – Клуб по художествена гимнастика „Левски“
12.00-13.00 – Кану-каяк с тренажори;
13.00-15.00 ч. – Клуб по художествена гимнастика „Левски-Триадица“
15.00-17.00 – Клуб по художествена гимнастика „Локомотив“

Демонстрации в тренировъчна зала:
10.30 – 12.00 часа – Турнир „Седящ волейбол“

Демонстрации пред зала „Арена Армеец“:
10.00 – 16.00 ч. Ролер-скейт, Динамична стрелба, Авиомоделизъм, Таекуондо WTF, Тенис, Паркур, Григоров рейсинг, Пожароприложен спорт – демонстрации с възрастни.
11.30 – 12.00 ч. – Мирафиори тийм – дрифт
13.00-14.00 ч. – демонстрации по водна топка и водно спасяване.
На щанда на Българския червен кръст ще се проведе демонстрация по Първа помощ.

26 септември, четвъртък
Демонстрации в зала „Арена Армеец“:
10.30 – 16.00 ч. – Карате киокушин, Джу Джитцу, Петанк, Кунг Фу, Лека атлетика, Хандбал, Художествена гимнастика, Хокей на трева, Канадска борба, Тенис, Джудо, Хокей на лед, Фехтовка, Таекуондо WTF
Демонстрации на сцена в зала „Арена Армеец“:
10.30-12.00- Клуб по художествена гимнастика „Виктория Пк“
12.00-13.00 ч. – Кану-каяк с тренажори
13.00-15.00 ч. – Клуб по художествена гимнастика „Виктория Пк“
15.00-17.00 ч. – Клуб по художествена гимнастика „Левски- Триадица“
Демонстрации в тренировъчна зала:
13.00 – 18.00 ч. – Бадминтон
Демонстрации пред зала „Арена Армеец“:
13.00-14.00 ч. – демонстрации по водна топка и водно спасяване.
През целия ден- Мирафиори тийм, Ролер-скейт, Динамична стрелба, Авиомоделизъм, Тенис,
Паркур, Григоров рейсинг, Пожароприложен спорт – демонстрации с възрастни.

Pin It on Pinterest