Юношите на ФК Верея и Литекс завършиха 1:1

00000761_mediumОтборите на ФК Верея и Литекс до 19 години завършиха 1:1 в отложен мач от Елитната група на помощния терен на спортен комплекс „Верея“ в Стара Загора.Гостите от Ловеч откриха резултата в началото на двубоя. В 6 – та минута Христов напредна отдясно и подаде към Бонев, който с удар от десетина метра вкара за 0:1. В 11 – та минута ФК Верея също създаде положение, но диагоналният удар на Захариев беше неточен.
В 16 – та минута Ботев от Литекс беше изведен пред наказателното поле, напредна няколко метра и стреля, но вратарят Димитров парира удара му, а в добавката Христов не успя.
ФК Верея успя да изравни резултата в 38 – та минута. След изпълнение на ъглов удар топката попадна в Николай Иванов, който с точен удар от 15 метра насочи топката в левия ъгъл за 1:1.
След почивката играта бе равностойно, а гостите от Литекс в 70 – та минута удари греда чрез Колев. Преди това Сакалйиски се опита да изненада ловешкия вратар, който улови топката.

Публикувано от: novinata.bg