Черно-море-Дунав-U19-61-600x340

Черно море срещу Янтра, Черноморец и ЦСКА за Купата на БФС

Днес станаха ясни съперниците на школата на Черно море за турнира за Купата на БФС. Юношите старша възраст на “моряците” ще срещнат тима на Янтра, като в първия мач ще се играе в Габрово. Двубоят е на 16 октомври (вторник)от 14 часа, а реваншът е седмица по-късно – 23-и.

Родените през 2003 година таланти на “зелено-белите” гостуват на Черноморец в Бургас. Срещата е на 16 октомври от 14 часа, а реваншът на 24-и.

Най-малките представители на варненската школа – набор 2005 година се паднаха с ЦСКА. Първата среща е на стадион “Корабостроител” от 14 часа на 16 октомври (вторник), а реваншът – 24 октомври.

Ето и всички срещи в различните възрастови групи:

1/8-финали
Юноши старша възраст – родени 2001 г.
Първи срещи – 16.10.2018 г. (вторник), 14:00 ч.

Нефтохимик (Бургас) – Витоша (Бистрица), ст. “Българово”
Янтра (Габрово) – Черно море (Варна)
10:30 ч. Септември (София) – Добруджа, Герман
11:00 ч. Лудогорец – ЦСКА, “Гнездо на орли”
Левски – Ботев (Пловдив), ст. “Георги Аспарухов”
12:00 ч. Сокол (Марково) – Ботев 57, Марково
Локомотив (Горна Оряховица) – Берое, ст, “Локомотив”
Ботев (Враца) – Арда (Кърджали), ст. “Христо Ботев”

Срещи реванш – 23.10.2018г. (вторник)

Витоша (Бистрица) – Нефтохимик (Бургас),
Черно море (Варна) – Янтра (Габрово)
Добруджа – Септември (София)
ЦСКА – Лудогорец
Ботев (Пловдив) – Левски
Ботев 57 – Сокол (Марково)
Берое – Локомотив (Горна Оряховица)
Арда (Кърджали) – Ботев (Враца)

Юноши младша възраст – родени 2003 г.
Първи срещи – 16.10.2018 г. (вторник), 14:00 ч.

Спартак (Варна) – Царско село
Етър – Бдин (Видин)
Национал – Ботев (Пловдив)
Левски – Берое
Янтра 1919 (Габрово) – Локомотив (Пловдив)
Черноморец (Бургас) – Черно море
Спартак (Пловдив) – Септември
Лудогорец – Кюстендил

Срещи реванш – 24.10.2018 г. (сряда)

Царско село – Спартак (Варна)
Бдин (Видин) – Етър
Ботев (Пловдив) – Национал
Берое – Левски
Локомотив (Пловдив) – Янтра 1919 (Габрово) 
Черно море – Черноморец (Бургас)
Септември – Спартак (Пловдив)
Кюстендил – Лудогорец

Деца– родени 2005 г.
Първи срещи – 16.10.2018 г. (вторник), 14:00 ч.

Кюстендил – Дунав (Русе)
Черно море (Варна) – ЦСКА
Векта (Пловдив) – Славия
Левски – Септември
Берое – Ботев (Враца)
Ботев (Пловдив) – Спартак 1919 (Плевен)
Етър – Локомотив (Пловдив)
Лудогорец – Черноморец (Бургас)

Срещи реванш – 24.10.2018 г. (сряда)
Дунав (Русе) – Кюстендил
ЦСКА – Черно море (Варна)
Славия – Векта (Пловдив)
Септември – Левски
Ботев (Враца) – Берое
Спартак 1919 (Плевен) – Ботев (Пловдив)
Локомотив (Пловдив) – Етър
Черноморец – Лудогорец

Публикувано от: novinata.bg