369-229-cska

ЦСКА победи Славия с 2:1

ЦСКА постигна четвъртата си победа от четири мача в Първа професионална лига. Червените се наложиха над Славия с 2:1 в мач, който се игра на стадион „Българска армия“.

Тимът ни поведе в добавеното време на първата част след отлично центриране на Кирил Десподов към Мауридес, който успешно насочи топката с глава в долния ляв ъгъл на вратата.

Гостите изравниха в 66-та минута след центриране от статично положение.

В 90-та минута Десподов отново подаде топката на Мауридес, който бе на отлична позиция да я засече с глава, за да донесе победата на ЦСКА с 2:1.

На ЦСКА предстои реванш срещу датския Копенхаген. Двубоят е в четвъртък (16 август) от 19:30 часа българско време на стадион „Телиа Паркен“.

В следващия кръг от Първа лига ЦСКА гостува на Лудогорец. Мачът ще се проведе на 19 август (неделя) от 21:00 часа в Разград.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 27. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 14. Ангел Лясков, 6. Рубен Пинто (72′ Евандро), 15. Кристиян Малинов (87′ Александър Дюлгеров), 20. Тиаго Родригес, 19. Кирил Десподов, 7. Жоржиньо (52′ Жанио Бикел), 9. Мауридес

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 25. Стивън Перейра, 11. Станислав Манолев, 23. Александър Дюлгеров, 16. Жанио Бикел, 26. Валентин Антов, 10. Евандро

Публикувано от: novinata.bg