showimage600400

Разгромен успех за Славия при юношите

Славия победи с разгромното 6:0 у дома срещу Монтана в мач от 14-ия кръг в Елитната юношеска група на България до 17 години.

В 10-ата минута Димитър Стоянов даде аванс за славистите, слагайки началото на головото шоу след центриране от ъглов удар.

Второто попадение падна в 62-ата минута, когато Точен беше Димитър Ненчов. Четири минути след това Филип Кръстев се разписа от дузпа за 3:0.

В 70-ата минута шут на Георги Илиев направи резултата 4:0, а Ненчов реализира втория си гол в срещата в 74-ата минута. Тома Ушагелов оформи крайното 6:0 секунди преди края на двубоя.

След този успех Славия има актив от 23 точки на шестото място във временното класиране. В следващия кръг „белите“ ще гостуват на Левски. Дербито е на 18 ноември от 14.00 часа.

Публикувано от: novinata.bg