Брадата с 2 гола и червен картон при победа на “Миньор“ (Раднево)

„Миньор“ (Раднево) спечели гостуването си на ФК „Стара Загора“ с 3:1 в мач от втория кръг на Областната група при мъжете. Радневци вече имат 6 точки от началото на сезона, докато младите футболисти от „Колодрума“ регистрираха второ поражение, след като преди седмица паднаха с 0:3 от ФК „Верея-2“.

Боян Пенев-Брадата беше в основата на днешния успех за „Миньор“, след като още до 20-та минута реализира 2 попадения. Първото от дузпа, а второто след ефектно изпълнение от въздуха. В 32-рата минута резултатът набъбна на 3:0, а малко преди края на първата част нападателят на ФК „Стара Загора“ Жулиен Йорданов направи поражението по-почетно.

След почивката нови попадения не паднаха, а Брадата си изпроси директен червен картон за реплика към главния съдия.